Darmowy poradnik o zarabianiu w sieci

Darmowy poradnik o zarabianiu w sieci

Zapewne dostawałeś maile, lub sam kontaktowałeś się z osobami, które proponowały pracę w sieci. Warunkiem było założenie konta na jakimś portalu partnerskim, następnie zakładanie kont bankowych, wyrabianie kart płatniczych i dokonywanie nimi płatności. To miało być konieczne aby ktoś uchylił Ci rąbka tajemnicy jak zarabiać w sieci.

Zapewne wielu z Was rezygnowało w chwili kiedy przyszło zakładać konta, bo sama rejestracja na jakimś portalu jest działaniem całkiem normalnym. Ale po co te konta i karty?

Ano po to, żeby to oni zarobili zanim wskażą Wam drogę jak zarabiać. Niestety ich droga to szukanie takich jeleni jak ja czy Ty.

Postanowiłem to zmienić. I pewnie wielu to zaboli.

Postaram się ten poradnik napisać prostym językiem, ale w razie wątpliwości będzie możliwość uzyskania z mojej strony pomocy.
Nie jestem Matką Teresą – pomogę tylko tym którzy będą ze mną współpracowali. Mówię „nie” wszystkim kombinatorom.
Przeczytaj ten poradnik do końca – gwarantuję, że nie wyłożysz ani złotówki za otrzymaną wiedzę. I nie będziesz musiał dla mnie zrobić NIC. Jedynie jeśli będziesz chciał korzystać z moich porad czy pomocy, będziesz musiał być w gronie moich partnerów. Nic Cię to nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje, ani nie umniejsza Twoich zarobków.


Jak zarabiać przez internet jako freelancer

Zaczynamy:

1. Zakładamy konto w serwisie partnerskim. Kliknij w link: Program Partnerski Rejestrujemy się i potwierdzamy kliknięciem w link w mailu potwierdzającym rejestrację. Dane muszą być prawdziwe – bez tego nie będzie kasy, na słupa nie wypłacają.
2. Mamy konto. W zakładce „Badanie ruchu” znajdziemy nasz własny adres internetowy do strony gotowej do zarabiania. Jest to subdomena w domenie portalu. Wygląda to tak: „twoja nazwa”.oferty-kredytowe.pl
3. Aby zarabiać trzeba tę stronę rozreklamować. Można w takiej formie jak jest, można poprzez przekierowanie na coś ładniejszego i bardziej wskazującego na treść np. www.kredytypolisy.pl
4. Do reklamowania strony można dodawać ją do katalogów, np. na stronie Katalogowanie stron , samemu ręcznie lub kupując usługę np. na allegro. Można wykorzystać mailing z własnej bazy adresowej, lub kupić usługę na allegro. Można rozsyłać link na portalach społecznościowych. Możliwości jest sporo.
5. Jeśli zdecydujesz się na własną stronę to domenę na pierwszy rok możesz pozyskać za free u kliku dużych dostawców domen.
6. Mając domenę możesz na nią przekierować link z portalu programu partnerskiego lub stworzyć swoją prostą stronę na jakimś darmowym szablonie, np. coś takiego: www.m2m4all.pl
7. Opcja z własną stroną jest bardziej czasochłonna, ale daje większe możliwości, np. dodanie reklam AdSense i dodatkowe zarabianie. Stawki za klik w tej branży to od 50groszy do kilku złotych. Więc warto przemyśleć dodatkową pracę.

W ostatnim podanym linku jest skrócony opis tego co napisałem wyżej oraz formularz kontaktowy z którego będziesz mógł skorzystać jeśli będziesz potrzebował pomocy.

Jak zarobić zanim znajdę „klientów”? Tak jak na Tobie chcieli zarobić inni!

1. Mając konto na portalu Program Partnerski możesz wejść na swoją stronę i jak każdy inny korzystać z oferowanych produktów. Czyli możesz zakładać konta, brać karty, brać pożyczki czy ubezpieczenia.
2. Ważna jest dyscyplina!!! Jeśli weźmiesz chwilówkę „za 0 złotych” to spłać ją w terminie. Prowizja i tak wpadnie na Twoje konto. Najlepiej weź ją na 30 dni a oddaj po 5. Bierz małe kwoty, żeby nie było problemu ze spłaceniem.
3. Jeśli zakładasz konto to tylko takie bez opłat. Sprawdzaj które konta mają dodatkowe obwarowania odnośnie wypłacania prowizji.

To właściwie tyle „wiedzy tajemnej” na początek.
Więcej i tak nikt by Ci nie dał nawet po założeniu 10 kont i wykonaniu 100 przelewów z 50 kart.


Skuteczne techniki sprzedaży

Jeśli chcesz skorzystać z mojej pomocy ( w ramach zdrowego rozsądku – nie piszę stron za free ) to zarejestruj się na portalu Program Partnerski z tego linka. Następnie, gdy założysz konto, zaloguj się na nie, wejdź w Menu->sieć partnerska->zgody w sieci partnerskiej. Zaznacz ptaszka i zapisz. Podeślij mi poprzez formularz z tej strony www.m2m4all.pl swoje ID wraz z opisem problemu, który Cię dręczy. Postaram się pomóc, ale za rękę nie prowadzę – pomagam nie wyręczam.
Nie gwarantuję Ci dochodu bez pracy, nie wyręczę Cię w promowaniu strony – chyba że odpłatnie. Ale w miarę możliwości podpowiem jak zrobić stronę i jak ją wypromować oraz jak zarobić w sieci pierwsze złotówki bez robienia z siebie jelenia.

 

Dodaj komentarz