Jak to jest z programami partnerskimi?

Tak w telegraficznym skrócie to Program Partnerski w którym za polecanie produktów bankowych/finansowych otrzymujemy wynagrodzenie prowizyjne.

Zapewne dostawałeś maile, lub sam kontaktowałeś się z osobami, które proponowały pracę w sieci. Warunkiem było założenie konta na jakimś portalu partnerskim, następnie zakładanie kont bankowych, wyrabianie kart płatniczych i dokonywanie nimi płatności. To miało być konieczne aby ktoś uchylił Ci rąbka tajemnicy jak zarabiać w sieci.

Zapewne wielu z Was rezygnowało w chwili kiedy przyszło zakładać konta, bo sama rejestracja na jakimś portalu jest działaniem całkiem normalnym. Ale po co te konta i karty?


Skuteczne techniki sprzedaży

Ano po to, żeby to oni zarobili zanim wskażą Wam drogę jak zarabiać. Niestety ich droga to szukanie takich jeleni jak ja czy Ty.

Postanowiłem to zmienić. I pewnie wielu to zaboli.

Pokażę Ci za darmo jak zacząć zarabiać bez rzekomo koniecznego klikania w cudze linki.

Nie będę od Ciebie oczekiwał zakładania kont, czy brania kart kredytowych z moich linków partnerskich. Jeśli będziesz chciał to tak zrobisz, ale nie ma opcji abym wymusił to na Tobie zanim zaczniesz zarabiać, lub zacznę Ci pomagać.

Na tym blogu będę tłumaczył zasady programów partnerskich, napiszę jak nie rozbić z siebie jelenia, oraz jak uczciwie zarabiać w sieci.


Dodaj komentarz