Zarabianie w internecie – pozyskanie ruchu na stronie.

Już wiesz, że samo się nie zarobi. Nawet „mistrzowie” z kolorowych stron musieli najpierw spłodzić swoje „mega zaawansowane poradniki”, a dopiero później postanowili szukać jeleni.

My tak zarabiać nie będziemy. Oczywiście, jeśli czujesz się na siłach napisz poradnik „o czymkolwiek” i sprzedawaj go w sieci. Jest to jakaś opcja. Jeśli będzie wartościowy to sprzedaż będzie rosła dzięki dobrym opiniom na blogach. Jeśli zrobisz z ludzi wała to możesz spodziewać się takich opisów swojego działa.


Jak przyspieszać i optymalizować strony

http://www.mediafun.pl/domowy-system-zarabiania-%E2%80%93-niezla-sciema-i-golenie-frajerow/

Takich perełek jest w sieci pełno – zarówno „poradników” jak i takich błyskotliwych recenzji. Więc napisanie czegoś to jedno, wycena drugie, ale odbiór społeczny to zupełnie inna kwestia 😉

Więc jak zarabiać? Skoro już postanowiłeś zarabiać w sieci i chcesz się uczyć to nie możesz skupiać się tylko na jednym czy drugim programie, bo żeby na nich zarabiać jak wiesz musisz wypromować swoją stronę.

Pomocny będzie mailing, zachęcam do  tworzenia WŁASNEJ, UNIKALNEJ bazy adresowej.  Jak to zrobić? Poprzez newslettera na blogu, poprzez własne forum tematyczne, poprzez własny katalog stron internetowych, katalog firm, itd. Narzędzi jest sporo. Możesz to robić na darmowych kryptach lub kupując często za niewielkie pieniądze gotowe narzędzia, które pozwolą Ci na realizację planu.

Pewnie chciałbyś iść na łatwiznę i zamówić katalogowanie i mailing na allegro. OK, na początek i jako wsparcie tego co sam będziesz robił. Nie polegaj na innych, bo bardzo często można się zawieść – wiem co piszę. Przerabiałem to. Jako kopniak na start dla domeny możesz tak próbować, ale bez samodzielnej pracy strona przepadnie w czeluściach internetu.  Konieczne jest ciągłe, systematyczne pracowanie nad treścią i pozycją strony.

Inną formą pozyskania ruchu na stronie jest linkowanie na FB, czy innych portalach społecznościowych – możliwe, sam tak tu trafiłeś. Więc widzisz że to działa  🙂


Kurs SEO - jak skutecznie pozycjonować stronę

Podobnie jak portalami można posłużyć się forami internetowymi jeśli się na jakiś udzielasz ( jeśli nie to pomyśl czy nie warto zacząć ). Większość z nich daje możliwość zamieszczenia podpisu pod każdym postem. W tym miejscu możesz zamieścić link do swojej strony. Jeśli tematyka strony będzie zgodna z tematyką forum masz spore szanse na przekierowanie rozmówców z forum na Twoją stronę. Istotne: przestrzegaj regulaminu forum i pisz tylko z sensem, bo jako zablokowany niewiele zdziałasz 😉

Działania pozornie niezwiązane z zarabianiem na programach partnerskich po pierwsze dają Ci możliwość budowania własnej pewnej bazy mailingowej, dają Ci własną „darmową” powierzchnię reklamową. Istotnym jest również to, że wiesz jaki target pozyskujesz oraz skąd.

 

Dodaj komentarz