Promocja FanPage – wymiana linków.

Zakładamy, że masz Fanpage. Jak nie masz to chcesz czy nie chcesz i tak  założysz. Bo jak mówi gimnazjalne przysłowie: Jak Cię nie ma na facebook’u to tak jakbyś nie żył. Tak samo jest z Twoją stroną/firmą. Samodzielne pozyskanie znajomych jest trudne i czasochłonne, jak wiadomo czas to pieniądz. Można kupić lajki na allegro? Można, tyle że najczęściej będą to fake-konta a nie na tym na zależy. Ma to być w miarę realny ruch na stronie. Więc jak?

  • na początek znajomi i znajomi znajomych jeśli polubią i/lub udostępnią
  • podlinkowanie fanpage w podpisach jeśli udzielasz się na forach
  • no i systemy WYMIANY lajków.


Reklama na Facebooku od podstaw
Wiem, wiem trzecie jest kontrowersyjne. Ale takie są realia brutalnego kapitalizmu w sieci. Czasem trzeba robić coś wbrew sobie, byle z głową i do określonych granic.

Dość rozsądnym systemem wzajemnego lajkowania jest AddMe. W tym systemie partnerskim nie mamy możliwości wymiany „wyklikanych” lajków na pieniądze czy fanty ale wzbogacamy własne konto z którego płacimy innym za kliknięcia w nasz fanpage.

AddMe daje również możliwość zakupienia „kliknięć” dla naszych stron. Starujemy z bonusem powitalnym 50pkt.

Ten system wymiany lajków to nie tylko facebook. AddMe daje możliwość punktowania na Instagramie, Google+, YouTube, Tweeterze i innych portalach.

Rejestracja jest darmowa, jeśli będziemy aktywni na portalu to również lajkowanie naszej strony będzie darmowe.

Po zarejestrowaniu się na AddMe podajemy adres naszej strony i ustawiamy stawkę jaką jesteśmy skłonni płacić za lajka. Dobrą opcją w systemie AddMe jest to, że możemy wybrać z jakiego kraju lajki nas interesują. Więc nie musimy brać wszystkiego jak leci, tylko wybieramy to co realnie może przełożyć się na złotówki w naszym portfelu.


Kurs Facebook dla biznesu

Dodaj komentarz