Własny sklep z koszulkami za free.

Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe. No możliwe 🙂

Serwis sklepów partnerskich Cupsell ( czyt. kapsel ) daje nam rewelacyjne możliwości. Dostajemy za free sklep w ich domenie. Bez kosztów domeny, bez kosztów serwera.  Dostajemy za free narzędzie do umieszczania napisów na koszulkach. Nazwę naszej subdomeny wybieramy sami w procesie rejestracji.

Cupsell w przypadku aktywnych sprzedawców zaprasza ich do strefy VIP i daje dodatkowe opcje w sklepie ja np. dodatkowe szablony, dzięki którym sklep staje się oryginalny.


Kurs AdWords - zaawansowane techniki reklamy

Jak zarabiany na sklepie Cupsell ? Stosunkowo prosto i można powiedzieć że jest to niemalże idealny przykład dochodu pasywnego.

Rejestrujemy się na Cupsell i zakładamy sklep, wybieramy naszą nazwę i mamy dostęp do narzędzi. Tworzymy koszulki  z samymi napisami lub ambitniejsi mogą dodawać swoje grafiki – to sprawi, że koszulki będą unikatowe.

Ile można zrobić na sklepie partnerskim Cupsell ? To zależy od kilku czynników.

  • jaki typ koszulek będziemy proponowali
  • czy będzie to jakaś konkretna grupa pod którą łatwiej pozycjonować sklep czy co nam pod palce wpadnie
  • no i to o czym wspominałem wcześniej, zależy jak wypromujemy nasz sklep

Jak zawsze pamiętać należy, że samo się nie zrobi. Nawet dochód pasywny wymaga od nas na początku nakładów pracy. Potem jeśli produkt ma zainteresowanie będzie toczyło się samo. Oczywiście nie tak całkiem samo, trzeba doglądać i promować. Ale to już mniejszy problem jeśli biznes jest napędzony.


AdWords - Jak skutecznie reklamować się w sieci

Masz świadomość że samo się nie zrobi, ale nadal ciekawi Cię ile da się z tego wyciągnąć? Za każdą sprzedaną koszulkę dostaniesz 5 zł. Wypłata do pobrania od 250 zł, ew. jeśli masz mniej ale chcesz coś kupić w innym sklepie to możesz korzystać ze zgromadzonych środków.

Przykładowy sklep zrobiony „na kolanie”. Czas pracy? Z dodaniem 8 koszulek około 30 minut popijając herbatkę.


Koszulki dla Serwisantów

Narzędzie do banerków taki jak powyższy również dostajemy za free.

Dodaj komentarz